Drodzy Klienci Jagatouru
Informujemy, że Biuro Podróży Jagatour przechodzi tymczasowo na system pracy zdalnej. Pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie: +48 509392911, +48 794616717, +48 881616515, +48 71 3397307 w godzinach 9-16. Zapraszamy do kontaktu osobistego w biurze po wcześniejszym zaanonsowaniu wizyty. 

Dziekujemy i wszystkim życzymy dużo zdrowia!
Załoga Biura Podróży Jagatour

Smaller Default Larger

Polecamy!

   Nasza firma jest członkiem Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej, Dolnośląskiej Izby Turystyki oraz Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej wpisanym do rejestru organizatorów turystyki pod nr 250/50/03/2004 koncesja nr 4806. Na dolnośląskim rynku turystycznym funkcjonujemy od 2004 roku z powodzeniem realizując imprezy dla firm, instytucji, innych grup zorganizowanych oraz dzieci i młodzieży. Posiadamy też ofertę skierowaną do klientów indywidualnych – imprezy wyjazdowe, ubezpieczenia i pomoc w podroży – rezerwacje, doradztwo itp. 


Firmy, instytucje - oferujemy współpracę obejmującą kompleksową obsługę turystyczną w ramach firmowych wyjazdów wypoczynkowych,  szkoleniowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Od wielu lat organizujemy również, cieszące się dużym powodzeniem, autorskie kolonie dla dzieci i młodzieży współfinansowane z funduszy socjalnych. Zapewniamy dogodne warunki finansowe ustalane z osobą odpowiedzialną za organizację imprezy w Państwa firmie.


Szkoły - od lat specjalizujemy się w organizacji turystyki i wypoczynku dla dzieci, młodzieży oraz nauczycieli. Z powodzeniem realizujemy wycieczki zarówno o tematyce ogólnej nastawione głównie na wypoczynek i integrację jak i specjalistyczne o tematyce wynikającej z profilu klasy oraz zainteresowań młodzieży. 


Seniorzy - współcześni seniorzy chętnie biorą aktywny udział w życiu, co oznacza, że pragną także wypoczywać. Właśnie teraz jest czas, by poświęcić go na niezrealizowane marzenia a przede wszystkich cieszyć się urokami życia – my Państwu w tym pomożemy. Oferujemy wsparcie w pozyskiwaniu funduszy na organizowane przez nas imprezy. 


Grupy specjalne – współpracujemy z Polskim Związkiem Niewidomych, Polskim Związkiem Głuchych i innymi organizacjami, takimi jak specjalne ośrodki wychowawczo opiekuńcze. Zapewniamy opiekę pilota i przewodnika ze znajomością języka migowego. Mamy niezbędne doświadczenie i znamy specyfikę oraz potrzeby grup wymagających indywidualnego podejścia. Oferujemy wsparcie w pozyskiwaniu funduszy na organizowane przez nas imprezy. 


  Troszczymy się o to, aby w naszej ofercie, poza propozycjami standardowymi, znalazły się też trasy niebanalne, nowe, odkrywające miejsca i regiony. Zawsze staramy się pamiętać, że poznając nowe miejsca, trzeba odnaleźć w tym radość, zabawę i wypoczynek. 

Zapewniamy profesjonalną obsługę i elastyczność w przygotowaniu ofert, gwarantujemy rozsądne ceny i wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

 

Nie staramy się mieć oferty najtańszej – staramy się mieć najlepszą..

Jagatour

DIP